28.11.16

Bloggerské Vánoce


Blíží se nám čas Vánoce. Pro mě toto období znamená setkávání se s rodinou, bilancování roku, co se mi povedlo nebo nepovedlo a také rozbalování dárků (já vím, jsem malé dítě). V tuto dobu se stává, že se setkají přátelé, kteří se třeba přes celý rok neviděli a musí si říct všechno, co se stalo za tu dobu, co se neviděli. Ale nechci psát o nějakých tradicích a teorií z Vánoc.

Nás bloggerů je hodně. Píšeme o fashion, beauty, knihách, o svých zájmech, motivacích a nebo prostě o věcech, které nás zrovna napadnou. Střetáváme se virtuálně, píšeme si navzájem pochvalné nebo někdy také urážlivé komentáře, ale málokdy se sejdeme, což je dle mého chyba, a tak bych chtěl formou tohoto článku a zároveň výzvy udělat Bloggerské Vánoce. Jak by probíhaly? Jednoduše. Napište mi na můj email Pavlikruza@seznam.cz svoji adresu, já tu adresu vezmu a pošlu ji druhému a ten pošle malý dáreček s přáním. 

Já si myslím, že když někdo dostane dárek od „neznámého“ člověka s přáním všeho nejlepšího atd., tak ho to určitě potěší. Mnozí z nás budou sami doma a tímhle by se mohla do domova osamělých lidí přivést aspoň trochu vánoční atmosféry.

Tak co lidi, zapojíte se? J

6 komentářů:

 1. Já bych teda nedávala adresy do komentářů, ale lepší by bylo je posílat tobě na email, přece jenom ne každý chce veřejně psát svoji adresu domů. Spousta lidí je hodně nedůvěřivých ;)
  Zápisník spisovatelky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím, byla to blbost chtít po lidech psát do komentářů adresu, takže email stačí

   Vymazat
 2. Hele nevim. Ale adresu ti dam leda blogu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak myslíš :), stejně přiznávám, že to byla blbost psát veřejně adresu

   Vymazat
 3. Wow, trošku trúfalé pýtať takto verejne adresy, nemyslíš?
  Btw. o Knižíškovi si počul? Blogeri (alebo ich čitatelia, blog vlastne nie je podmienkou zapojenia sa) si už pár rokov medzi sebou posielajú knižky na Vianoce ;-)
  http://rachel-roo-books.blogspot.cz/2016/11/mily-knizisku-po-ctvrte.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebylo to troufalé, byla to kravina, proto raději to upravím na psaní adres na můj meil
   Vím o této akci, ale ta je primárně zaměřena hlavně na knížky, toto je na kohokoliv

   Vymazat